BLOG

Yazmak en büyük hayalimdi… Şimdi bunu gerçekleştiriyorum ve çok mutluyum.

Facebook’ta bir uygulamayı nasıl engellerim ve engellemeyi nasıl kaldırırım?

Yorum Yok

Bir uygulamayı engellemek, o uygulamanın sizin hakkınızdaki hiçbir bilgiye erişememesi veya size hiçbir uygulama isteği gönderememesi anlamına gelir. Belirli bir uygulamanın herhangi bir bilginize erişmesini önlemek için, aldığınız herhangi bir uygulama isteğinin altındaki uygulamayı engelle bağlantısına tıklamanız yeterlidir.

Bunun yerine, bir uygulamayı uygulamanın Profil Sayfasına giderek de engelleyebilirsiniz. Bu sayfaya gitmek için, şu adımları izleyin:

  • Arama alanına uygulamanın adını girin.
  • Aşağı inip Daha Fazla Sonuç Gör’e tıklayın. (Uygulamanın “Oyun” sonucuna tıklamayın; bu sizi uygulamanın Profil Sayfası yerine Oyun Sayfasına götürecektir.)
  • Aradığınız uygulamayı Uygulamalar’ın altında bulabilmeniz gerekir. Uygulamanın Profil Sayfasını görmek için arama sonucunun sağındaki “Uygulamayı Gör”e tıklayın.
  • Uygulamanın resminin altındaki “Uygulamayı Engelle”ye tıklayın.

Engellediğiniz tüm uygulamaları “Engellenenler Listeleri” sayfasında “Engellenen Uygulamalar” başlığı altında görebilirsiniz. Bu listedeki herhangi bir uygulamayı kaldırmak isterseniz, “Engellemeyi Kaldır“a tıklayın. Hiçbir uygulamayı engellemediyseniz, “Engellenen Uygulamalar” kısmını görmeyeceğinizi unutmayın. Ayrıca uygulamayı profilinize yeniden eklemek isterseniz, uygulama izinlerini tekrar vermeniz gerekir.

Arkadaşlarınızla Paylaşın

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.

Bulk Email Sender